• AKTUALITY
  • ÚRADNÁ TABUĽA
  • OBEC
  • SAMOSPRÁVA
  • HISTÓRIA
  • KONTAKT
slider1

Kontakt:

Napíšte nám:

Návštevnosť:

Aktuality

Oznam pre chovateľov psov- UPOZORNENIE

Na základe neustálych a opakujúcich sa sťažností občanov na voľný pohyb psov v našej obci, týmto vyzývame všetkých majiteľov a držiteľov psov na území obce Zemplínske Jastrabie,  aby si riadne zabezpečili svojich psov vo svojich príbytkoch a neumožnili  tak voľný pohyb psov po obci, nakoľko takýto pes ohrozuje bezpečnosť a zdravie všetkých občanov obce.

Zároveň Vás upozorňujeme, že ak venčíte svojho psa na verejnom mieste, ako majiteľ psa ste povinný odstrániť psie exkrementy z ulice.

Každá fyzická osoba, ktorá je vlastníkom alebo držiteľom psa je povinná predchádzať tomu, aby jeho pes útočil alebo iným spôsobom ohrozoval človeka, respektíve spôsoboval škodu na majetku. Nedovoľme preto, aby Vaše voľne pobehujúce psy po našej obci, ohrozovali bezpečnosť ľudí, Preto Vás Vážení občania – majitelia a držitelia psov, opätovne vyzývame o riadne zabezpečenie svojich psov vo svojich  príbytkoch.

V prípade, že v súvislosti s voľným pohybom psov na verejných priestranstvách nedôjde zo strany majiteľov a držiteľov psov k náprave, obec pristúpi  k odchytu psov, a to na náklady majiteľov a držiteľov psov a taktiež pristúpi k udeľovaniu pokút

Nenechávajte svojich psov voľne sa pohybovať po obci. Ohrozujú ostatných občanov, najmä deti.  Ako chovateľ nesiete za psa zodpovednosť!

Zoznam aktualít

TESTOVANIE - COVID 19 TESTOVANIE - COVID 19
SČITANIE - SODB 2021SČITANIE - SODB 2021
Oznam- Antigénové testovanie Oznam- Antigénové testovanie
Oznam - obecný úrad stránkové hodinyOznam - obecný úrad stránkové hodiny
Harmonogram zberu odpadu na rok 2021Harmonogram zberu odpadu na rok 2021
Vyhláška regionálneho úradu verejného zdravotníctvaVyhláška regionálneho úradu verejného zdravotníctva
Otvorený list hlavného hygienika obyvateľom SR pred vianočnými sviatkamiOtvorený list hlavného hygienika obyvateľom SR pred vianočnými sviatkami
OZNAM  VÝVOZ PLASTOV - 22.12.2020OZNAM VÝVOZ PLASTOV - 22.12.2020
Analýza COVID-19  - RÚVZ Trebišov Analýza COVID-19 - RÚVZ Trebišov
Pozvánka na zasadnutie OZ konaného dňa 11.12.2020 Pozvánka na zasadnutie OZ konaného dňa 11.12.2020
1 2 ... 12 [>]

Fotogaléria:

Novinky:

Blízke obce a mestá:

Kalendár:

Kurzy valút:

Počasie:

Správy SME: